سینما هفت

سینما هفت : امروز ، دیروز و فردا

الرئيسيةاليوميةپرسشهاي متداولجستجوليست اعضاگروههاي کاربرانثبت نامورود
المواضيع الأخيرة
» رها ماهرو : امین حیایی از بازی در "مروارید های خلیج فارس" می گوید
الأربعاء نوفمبر 25, 2015 2:37 am من طرف helia ashrafi

» رها ماهرو : دیالوگ ماندگار فیلم گورو
الأربعاء نوفمبر 25, 2015 2:34 am من طرف helia ashrafi

» رها ماهرو : نقد فیلم بالیوودی گورو
الأربعاء نوفمبر 25, 2015 2:33 am من طرف helia ashrafi

» رها ماهرو : بررسی فیلم پرستو های عاشق
الأربعاء نوفمبر 25, 2015 2:31 am من طرف helia ashrafi

» رها ماهرو : نقد ازدواج در وقت اضافه
الأربعاء نوفمبر 25, 2015 2:27 am من طرف helia ashrafi

» رها ماهرو : بررسی فیلم چراغ قرمز
الأربعاء نوفمبر 25, 2015 2:24 am من طرف helia ashrafi

» رها ماهرو : درباره "این یک فیلم نیست"
الأربعاء نوفمبر 25, 2015 2:19 am من طرف helia ashrafi

» رها ماهرو : بررسی و نقد "یکی میخواد باهات حرف بزنه"
الأربعاء نوفمبر 25, 2015 2:16 am من طرف helia ashrafi

» رها ماهرو : بررسی فیلم من مادر هستم
الأربعاء نوفمبر 25, 2015 2:13 am من طرف helia ashrafi

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
درباره پژوهشگاه اردیسم
به انجمن تخصصی سینما خوش آمدید
أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
مهسا بهرامی

سعیده خردمند

piman

پری

bahram

دریا افتخاری

morvarid

laleh

helia ashrafi

فریبرز معینی

شاطر | 

روابط دوجانبه و مسائل بین المللی و منطقه ای

مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي اذهب الى الأسفل 
نويسندهپيام
فریبرز معینی
سینما هفت
سینما هفت

تعداد پستها : 42
تاريخ عضویت : 2012-02-29
آدرس پستي : اراک

پستعنوان: روابط دوجانبه و مسائل بین المللی و منطقه ای   الإثنين نوفمبر 23, 2015 8:30 pm

برجام،فضایی جدید در روابط ایران و روسیه فراهم کرد
۱۳۹۴\۰۹\۰۲ - ۱۱:۱۹ PM

رئیس جمهور کشورمان پس از اجلاس سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز در تهران در نشست خبری گفت: از رئیس جمهور روسیه بخاطر قبول دعوت برای شرکت در این اجلاس تشکر می کنم.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، آقای روحانی افزود: در سفر اقای پوتین فرصتی پیش امد تا بار دیگر روابط دوجانبه و مسائل بین المللی و منطقه ای را مرور کنیم.

وی ادامه داد: یادداشت های تفاهم امشب که باحضور مسئولان دو کشور به امضا رسید نشان می دهد که روابط دوجانبه ایران و فدراسیون روسیه به سمت توسعه بیشتر حرکت می کند.

روحانی گفت: شرایط بعد از برجام فضایی است که برای توسعه روابط دو کشور فرصت جدیدی به وجود آورده است.

وی افزود: در این فرصت سرمایه گذاری های بخش خصوصی و دولتی دو طرف می تواند یکی از پایه های مهم باشد.

رئیس جمهور گفت: همچنین در زمینه های مختلف اقتصادی طرح های فراوانی وجود دارد که می تواند با مشارکت دو کشور مثمر ثمر باشد.

روحانی افزود: ما در زمینه انرژی، نفت و گاز و برق طرح های فراوانی داریم که می توانیم باهم مشارکت کنیم.

در زمینه راه آهن و مبادلات کالا بین دو کشور شرایط بسیار خوبی فراهم شده و در فرصت مذاکرات امشب درباره مسائل مربوط به خط اعتباری و کاهش تعرفه ها مذاکره کردیم.

رئیس جمهور گفت: مسائل روابط بانکی و تسهیل در روادید اتباع دو کشور و طرحهایی که میان دوطرف درحال مذاکره است می تواند پایه روابط دوکشور باشد.

ایران و روسیه ۷ سند همکاری امضا کردند

جمهوری اسلامی ایران و روسیه در حاشیه اجلاس مجمع کشورهای صادرکننده گاز و در راستای تعمیق و تحکیم همکاری‌های مشترک ، ۷ سند و یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند.

این اسناد همکاری در حضور حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس‌جمهوری اسلامی ایران و ولادیمیر پوتین رییس‌جمهوری روسیه، به امضای مقامات عالی رتبه دو کشور رسید.

سند توافق دوجانبه بین دولت های جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه برای تسهیل متقابل شرایط رفت و آمد اتباع دو کشور با حضور وزرای خارجه ایران و روسیه امضا شد.

سند یادداشت تفاهم همکاری وزارتخانه های بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران و وزارت بهداشت فدراسیون روسیه باحضور وزرای بهداشت دو کشور، سند یادداشت تفاهم برقی کردن خط آهن مسیر گرمسار- اینچه برون توسط معاون وزیر راه و شهرسازی ایران و مدیر شرکت راه آهن بین المللی فدراسیون روسیه، یادداشت تفاهم همکاری بین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و ونش اکونوم بانک و آژانس اکزیر روسیه باحضور معاون بانک مرکزی ایران و رییس شرکت دولتی ونش اکونوم بانک و رییس آژانس بیمه اعتبارات صادراتی روسیه و یادداشت تفاهم همسان سازی شبکه های انتقال برق جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه باحضور معاون وزیر نیروی ایران و رییس آژانس انرژی روسیه به امضا رسید.

همچنین در این مراسم یادداشت تفاهم زمینه مطالعه، اکتشاف و ارزیابی ذخایر آبهای زیرزمینی ژرف توسط معاون وزیر نیروی ایران و رییس شرکت روس گئولوگیای روسیه و یادداشت تفاهم ساخت نیروگاه بندرعباس توسط مدیر شرکت توسعه نیروی برق ایران و رییس شرکت تکنوپروم اکسپورت روسیه امضا شد.

http://cinema.iowoi.org
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
خواندن مشخصات فردي

روابط دوجانبه و مسائل بین المللی و منطقه ای
مشاهده موضوع قبلي مشاهده موضوع بعدي بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1